Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi az esély ra, hogy toxikus...

Mi az esély ra, hogy toxikus sokk szindromam van?

Figyelt kérdés
Tegnap utaztunk haza és nagyon felelőtlenül cseréltem tampont, egy nyomi benzinkuton, a kezemet se mostam meg, raadasul igaz hogy csak minimalisan, de a tampon ki volt bontolódva/ tényleg minimálisan/ mára viszont belazasodtam, és nagyon fajnak a labaim, gyenge vagyok, étvágytalan. Szerintetek van esély ra, hogy a trehány tamponcsere miatt ez a betegségem legyen? Meg csak hoemelkedesem van…
2023. júl. 27. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

🤦‍♀️

Toxikus sokk szindrómád nem attól lesz, ha kostos helyen cserélsz tampont, hanem attól _lehet_ esetleg, ha nagyon sokáig, 8+ óráig fenn hagyod a tampont...

2023. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Attól is, meg a koszos kéztol is.
2023. júl. 27. 19:20
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

A toxikus sokk szindróma annyira ritka, hogy nem is gondol erre az orvos ha odamész ezzel.

A tamponokon azért van rajta, mert a gyártónak kötelessége ezt is oda írni, hogy ne terhelje felelősség, mivel felhívta rá a figyelmed.

Szerintem elkaptál valami vírust inkább.

2023. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól van akkor, akkor azod van, ha ennyire szeretnéd.
2023. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk eldönthetnéd amúgy, hogy akkor lázad van, vagy hőemelkedésed...
2023. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha utána nézel, a világon 100.000 nőből 3-10 esetet diagnosztizálnak évente. Nem hinném, hogy te lennél az.
2023. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyest lepontozok nincsenek a topon egeszsegugyi ismeretekbol.

Biztos, hogy nem attol, de pontozzatok le,mindegy.

2023. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, magyarázd már el, hogy felelőtlen voltál, ezt beláttad, tudtad, hogy ez most nálad nagy veszélyforrás lehet fertőzésre, ez volt tegnap és azóta az van benned, vagy hogy? Ez nem toxikus sokk szindróma ennyi idő alatt kialakult volna és annak egyre rosszabbodó, magas lázas állapot, kóma a vége, és nem ilyen, de lázas amúgy lehetsz, fertőzést elkaphattál, bár nem értem, hogy most akkor lázad van vagy hőemelkedésed? Az a megoldás, hogy amikor hazaérsz rögtön kicseréled kézmosás után a tampont ilyen esetben.
2023. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Kamu a sztori, mert tamponcsere után véres lesz az ember keze, nincs olyan lepukkant mosdó, hogy ne mossa le az ember lánya.
2023. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ő csere előtt nem mosott kezet.
2023. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!