Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Külső aranyérnél van valami...

Külső aranyérnél van valami gyorsabb mód a gyógyulásra?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen vagyok kicsivel több, mint 1 hónapja. Folyamatos álló meló 8 órában. Már másfél hete kijött az aranyerem. Reparonnal kenem. Nincs kemény székletem, nem is volt. Egyszerűen nem akar elmúlni. Már nem szúr / fáj annyira 2 napja, de ugyanakkora a dudor. Napi sokszor visszahelyezem, szinte folyamatosan krémben vagyok.

Gondolom az állás miatt lassabban gyógyul. Már az is fáj, ahogy visszahelyezem. Jegeltem is az elején segített is, aztán egyik nap kibírhatatlan fájdalmat éreztem a jégtől, így csak a krém maradt.

Mikor elmegyek mosdóba, és leülök azonnal kijön. Szinte már félve megyek pisilni is.

Meleg fürdőtől rosszabb. Nincs más ötletem 😔 kérlek segítsetek, mert nagyon kellemetlen. Utoljára 4 éve jött ki, akkor 1 hét alatt elmúlt, igaz akkor nem álló munkám volt, és többet pihent.


2023. júl. 29. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljes reparon kurat kene csinalni, tehat kup es krem. Onmagaban a krem keves.
2023. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap veszek!
2023. júl. 29. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után volt nagyon durva aranyerem: erősen vérzett, és alig bírtam ülni. Gyógyfürdő - egy alkalommal -teljesen elmulasztotta.
2023. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!