Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tisztelt Gyakori kérdések...

Tisztelt Gyakori kérdések felhasználók! Személyiség zavarral/zavarokkal adhd-val és annak a gyanújával asperger-szindrómával autizmus spektrum zavarral és szociális fóbiával mit lehet kezdeni?!

Figyelt kérdés

Ilyen alapon megvagyok bénulva,bénítva merthogy mivelhogy sehhova senkinek sem kellek se melóra se társaságnak sem nem is beszélve a homoszexualitásról ami sérült gént jelent az okozza az összes többit az idegrendszeri fejlődési zavar a hibás agy működési zavarok és hát a hajlam ami örökletes örökölhető és ezek a pszichotraumák(lelki betegség idegi és lelki eredetű gyötrelmek!!!)

A gyógyszerek csak a depresszióra és az idegek nyugtatására vannak és a gyógynövény teák is



2023. júl. 30. 16:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem van hogy nem lennék volnék kisegitve a gyógyszerekkel csak többet ártanak mit használnak mindegyik!!!
2023. júl. 30. 16:47
 2/14 anonim ***** válasza:

most mi a kérdés?

Menj pszichiáterhez, kérj segítséget. Kicsit összefüggéstelen amit írtál, ráadásul 1 mondatban az egészet.

Mi köze van a szexualitásnak az ADHD-hez?

valóban ezek a problémáid, vagy tiktokról diagnosztizáltad magad?

2023. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Valóban igen rendesen lettem diagnosztizálva szakemberek és pszichiáter szakorvos által igen!!!

Adhd az külön van a homoszexualitástól bocsánat elnézést ne haragudjanak meg érte!!!

2023. júl. 30. 17:09
 4/14 A kérdező kommentje:

Jogos ki maradtak a mondat végi írásjelek!!!

De a lényeget leírtam önöknek én rólam.

2023. júl. 30. 17:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbálod magad elfogadni és nem betegségként fókuszálsz a dolgokra, mert attól csak még szorongóbbá válsz és mégjobban bepánikolsz. Az meg, hogy meleg vagy, az sem gond, előbb-utóbb találsz magadnak párt, aki majd elfogad, addig pedig barátkozz rendes emberekkel.
2023. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi köszönöm szépen önnek a barátságos megnyilvánulást ritka ez errefelé a gyakorin!!!

Kis gyermek korom óta ez van

Az 1990es évtized óta mind a mai napig napjainkig

Ahogy bekerültem bölcsődébe vége lett a békémnek és a nyugalmamnak!!!

Anyukám otthon aranyos rendes volt irányomban de utána csak a pokoljárás a rémálom kezdődött el!!!

2023. júl. 30. 17:25
 7/14 anonim ***** válasza:
ez tuti troll
2023. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én emlékszem rád Janosvertes32, még mindig sexpartner keresel úgy hogy tudod hogy aids es vagy? Vagy még mindig nem hiszel a diagnózisodnak és azd ismételgeted hogy csak szemölcs? De látom azért még mindig megy a régi téma, rég hallotunk rólad.
2023. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

1989es vagyok

33 éves

Év végén ősszel tölteném be a harminc négyet

Azért elrohant az élet mint a gyors vonat de nem ezt az életet karmát sorsot akartam volna át élni meg élni gondolhatják

Amilyen ember vagyok és voltam mindig is világ életemben

Egyetlen egy hús-vér emberi halandó élőlényként nem tudtam ezek miatt a nyavaják miatt jól eltölteni ezt a néhány pár évtizedet és amennyi még hátra van remélem már csak kevés időm van ebből a borzalomból ebből az átkozott életből!!!

2023. júl. 30. 17:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kérjetek segítséget édesanyáddal egy szakembertől. Ő talán tud valamit tanácsolni.
2023. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!