Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem szedhetem a gyògyszert...

Nem szedhetem a gyògyszert amit felírtak?

Figyelt kérdés
Antidepresszánst szedek de sajnos becsípődött a derekam. A házirovos Diclopramot írt fel és sajnos megnéztem az interneten nem szedhető együtt a két gyògyszer. A háziorvosnak nem szòltam az antidepről azt gondoltam nem fontos hogy tudja. Magán pszichiáterhez járok ezért nem tud ròlla. Mit tegyek most? A gyògyszertárban esetleg tudnak másik gyògyszert adni?

2023. júl. 31. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj dokinak hogy szedsz antidepresszánst felír egy másik gyógyszert
2023. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De olyan kellemetlenul erzem magam hogy nem szòltam :(
2023. júl. 31. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell, ember hibázik. Én is szoktam hibázni, nyugodtan menj és kérj tőle másik gyógyszert. Ha nagyon megbántad akkor bocsánatot. Emberből vagy te is, mind hibázunk és tanulunk belőle.
2023. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, ez jòl esett koszonom remelem o is igy fogja latni :)
2023. júl. 31. 13:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Fel is hívtam sajnos nem tud másik gyògyszert írni így maradt az apranax krém :(
2023. júl. 31. 13:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!