Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köhögés,torokfájás help?

Köhögés,torokfájás help?

Figyelt kérdés

Multhéten nagyon fájt a torkom voltam is vele orvosnál ki irt cataflant rá utána enyhült is de azota el kezdtem köhögni is vissza is mentem az orvoshoz hogy irjon ki valamit köhögésre, és erigon syrupot irt ki.

De még nem gyugyultam meg tőle ,lassan kettő hete köhögök a torokfájás meg inkább este jön ki nem fáj ugy de kellemetlen mikor nyelek.. és olyan mintha ki lennek száradva esetleg másnak is volt ilyen?



2023. aug. 3. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg folyadék, sok pihenés és türelem. A testnek küzdenie kell, azt meg hagynod kell.


A kiszáradáson fog segiteni a napi 3-4 liter folyadék

2023. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos elhuzòdhat a köhögésed, igyàl mézes teàt, köhögésre pedig égetett cukrot csinàlj magadnak.
2023. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van még köhögésed? Nekem lassan 2 hete tart, néha alig kapok levegőt, annyira fullasztó. De az egész családon végigment. Valami járvány van?
2023. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as igazad van, ez valami uj virus! Én már 2 hónapja köhögök! Voltam orvosnál, azt mondta ez egy virus, van akinek 3 hónapig is eltart a köhögése. Most kezdett csak jobb lenni nálam!
2023. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Véletlen nem ez az Eris vírus? Csak kérdezem.
2023. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik rokonomnak ugyanez, neki a doki codeines kanalas orvosságot írt fel.
2023. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!