Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj ennyire a hasam?

Miért fáj ennyire a hasam?

Figyelt kérdés

Evés közben, pár falat után, jött egy hirtelen mellkasi szoritas, majd ez egyre csak fokozódott, és lement a gyomromba. Ott már kibírhatatlan erős égő, folyamat puffadással, állandó fájdalommal, a köldököm körül, de olyan erős, mint mikor műtőből kitolnak, és kezded érezni, azt a frissen vágott területet, ami sajog, lüktet és már már úgy érzed ez a vég, tovább nem bírod.


Azonnal mentőt hívtam, semmit nem csináltak, bevittek és a sürgősségin 6 kemény órát várattak.


Volt teljes vérkép, EKG, hasi ultrahang, kézzel való hasi nyomkodas, ahol a doki feltette a kérdést, hogy mitől fájhat?


Minden eredményem jó lett. Sehol nincs semmiben eltérés, kaptam egy nospát és haza küldtek, hogy nincs semmi bajom. Uh-n minden rendben.


A fájdalom egyre elviselhetetlenebb, a hasam annyira puffadt, hogy már úgy érzem szetszakad, belső égés a teljes köldök korul.


Kérlek aki élt át hasonlót, írja meg mi lehet ez, mert orvos nem foglalkozik vele. Majdnem kiröhögtek, mit keresek itt és mit óbégatok, mi fájhat, ha minden eredményem jó.


Én már nem bírom elviselni ezt a kínzó fájdalmat, és nem tudom mit tegyek?


Nagyon erős a fájdalom küszöböm.



#hasfájás #gyomorfájdalom #gyomorfekély #Köldök körüli fájjás
2023. aug. 11. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Hívd fel újra a mentőket!
2023. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon erős a fájdalom küszöböm."

Úgy érted, nagyon alacsony, szóval ami másnak kis fájdalom, az neked nagy? Mindegy, hívd fel őket újra és mondd el, mi van!

2023. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Jelenleg hasonló cipőben járok én is. Engem konkrétan kiröhögtek “hogy mit is keresek én itt?” szóval elég szarul kezelték a helyzetem. EKG, hasi ultrahang és még vér vizsgálaton is túlestem tegnap de semmit nem találtak. Felírták nekem is a Nospat meg Algopyrint és mondták diétázzak. Jelenleg nem tudom mihez kezdjek mert a fájdalom még jelen van. (5 napja)
2023. aug. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2/3

Lehet rosszul írtam, de nem. Egyszer műtét után, 2 hétre szedték ki a varratokat és a főorvos úgy meghúzott egy cérnát, hogy szétnyílott a sebem. Na, ezzel nem sokat sz@rozott, azt mondta 2 öltés, ezért nem megyunk műtőbe, hajoljon előre és össze varrom. Kérdezem és hol marad a zsibbasztás? Minek, szúrja meg annyiszor. Kibirtam. Szóval sokat bírok, nem halok meg egy szúnyog csipéstől, mint sokan.

2023. aug. 12. 01:53
 5/14 A kérdező kommentje:

3/4 nekem nem mondtak diétát, sovány vagyok és refluxos. Minden jel gyomorfekélyre mutat. Most sem bírok aludni. Ugyanazt csinálták veled is mint velem. Vérvétel teljesen rendben nekem is. Engem is hülyének néztek.

Senki sem megy oda jokedvéből.

Szalag munkát végeznek és megváratnak, majd leráznak. Hétfőn megyek a haziorvoshoz. Állítólag ezek a vizsgálatok, nem mutatják ki a gy. fekélyt, csak a gyomor tükrözés. Nekem már volt többször és nem félek tőle, de ha kell menni megyek. Írj kérlek, nálad hogy alakul? Akár privátba is.

2023. aug. 12. 01:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy intoleráns vagy.


Ez is ismán lehet. Nekem ilyen gröcsös fájdalmat diétahiba okoz.

2023. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6/6 olvastam erről én is, de ezeket a főorvos kigúnyolta. Jobbnak láttam befogni a szám.
2023. aug. 12. 13:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit csináltál végül?
2023. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Es hasnyalmirigy vagy hasi aorta iranyban indulnék el.
2023. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most ülök a háziorvosi rendelőben, a többiről majd beszámolok, akit érdekel.
2023. aug. 14. 10:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!