Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A mai nap Audiológia vizsgálat...

A mai nap Audiológia vizsgálat után. Azt a tájékoztatás kaptam hogy a fő orvos nő holnap felhív telefonon, majd javasolták 4 alkalommal infuzió felvételt. És ez milyen gyógymód?

Figyelt kérdés
A hétvégén fejre estem biciklivel azóta van egy hallás csökkenés a jobb fülembe és egyben zúgó sípoló hang társul.

2023. aug. 14. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy pontosan mi van benne, de a férjem is kapott már infúziós kezelést, amikor elment szinte teljesen a hallása ideiglenesen. Használt neki és utána jó lett.
2023. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő neki hány alkalommal kellett részt vennie, és mitől ment el a hallása?
2023. aug. 14. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez agyrazkodas. Csak a hozzanemerto orvosok kulon valasztottak mintha csak ugy jott volna a hallaskarosodas fuggetlenul a balesettol. Remelem azert volt koponya ct mert ha nem akkor tenyleg butak az orvosok.
2023. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Nekem fejserupes utan 3 honapig csöngött a fulem, a fejem is honapokig fajt, aztan elmult.
2023. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Röntgen felvétel készült aminek negatív eredmény lett, nem tartom kizártnak az agyrázkódást mivel jócskán bele puffantam a térkőbe.

Most pedig olyan mintha be lenne dugulva a fülem

E szerint ne vegyem fel a 4x3órás infúziót?

2023. aug. 14. 18:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Felveheted, de nem leszel vele elorebb. Szomoru hogy csak rtg volt. A rtg nem mutatja ki a vérõmlenyeket, szubdurális-, epidurális hematómákat, csak maximum azt ha betört a koponyád.
2023. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha van benne antibiotikum es gyulladascsokkento akkor akár még jo is lehet
2023. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Reggel úgy ébredtem hogy vérzet a fülem, biztos lett vér ömleny, ez magától kiürül majd?

Láttam ismerősnél hogy homlokon vágták üveggel és egy közepes méretű krumpli nagyságú ömlenye keletkezett

2023. aug. 14. 18:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha vér jott a fuledbol akkor szinte biztos hogy van valami baj a koponyadban amit ct mutat ki. Es nem a hallasodat kell kezelni kulon, hanem a kivalto okot.
2023. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akar rendbe is johet magatol, de ct nelkul en nem lennek nyugodt a helyedben. Meg is halhatsz.
2023. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!