Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom ide való e a kérdés...

Nem tudom ide való e a kérdés de fontos megkérdeznem epilepsziás nő vagyok sose csináltam még és félek is csinálni szabad szexelnem? félek hogy rohamom lesz☹️

Figyelt kérdés
2023. aug. 14. 22:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem olyan rohamok nem habzok stb de attól még félek
2023. aug. 14. 22:14
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Ameddig ettől félsz, ne legyen kapcsolatod, mert enélkül nem működik.
2023. aug. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ferrari02 ***** válasza:

Ha epilepsziás vagy, feltételezem, hogy neurológus szakorvos kezelése alatt állsz és gyógyszert szedsz. Tünetmentes vagy, esetleg vannak rohamaid?


Értem, hogy mitől félsz azt feltételezve, hogy az izgalmi állapot váltja ki a génhibát, viszont ez is mindenkinél más, hogy kinél mi az a provokáló tényező.


Nem tudom, hogy hány éves vagy, de semmi félnivalód nincs. Ha izgulós vagy, az nyilván fokozza a dolgokat, azt viszont az okozza, hogy nem vagy őszinte magadhoz és a partneredhez sem.


Először magadban tisztázd le ezeket a dolgokat, hogy szeretnéd-e, miért és mitől félsz, mernél-e beszélni róla, mert ez ugye kényes téma. Meg kell nyílni, a bizalom elengedhetetlen, a párod megfelelő-e vagy sem.


Ha nem az, keress mást, akinél ez nem lesz kérdés/félelem/bizonytalanság.


Én ebben látom a problémát, nem a betegségedben.


Az epilepsziának számtalan fajtája létezik, de sokan csak a grand mal-t ismerik - köztudatban és ez előítéleteket szül, titkolni kell és nincs is másnak köze hozzá. Csak rád és az orvosokra tartozik. Nincs ezzel baj, de egy párkapcsolatban sem lehet hazugságban élni.

2023. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!