Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi állhat ezek a tünetek mögött?

Mi állhat ezek a tünetek mögött?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és az utóbbi napokban vettem észre, hogy megváltoztak a székelési szokásaim. Sokszor csak székelési ingerem van végtermék nélkül, de van olyan is amikor van végtermék de az kevésnek bizonyul. Néha hasfájás, néha alhasi fájdalom jelentkezik.

4 napja volt egy erősebb végbél táji viszketésem, és ha a területet mostam akkor csípett a víz. Neogranormonnal kenem és szinte elmúlt.

Összevissza eszek, sok colát iszok, zsíros húsos kajákat eszek javarészt. Rost bevitel egyenlő a nullával.


3 hete költöztünk ki városból falura, 2 hete született a kisfiam és azzal egyidőben lett egy kiskutyánk is.

Jut stressz bőven a mindennapokra…


Háziorvoshoz még nem jutottam el, de elkövettem azt a hibát, hogy az interneten kutakodtam és rémisztő dolgokra bukkantam a tüneteim miatt. Vastag és végbélrákot emeli ki az internet. Pedig nincsen véres székletem.


Teljesen becsavarodtam a tudattól, hogy mivan ha mégis beteg vagyok és nem láthatom felnőni a fiamat…



2023. aug. 17. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezert nem jo a neten vagy laikuskent diagnosztizalni, rogton a legrosszabbra gondolnak. De, a sok rost nagyon egeszseges es jot tesz az emesztesnek, a viszketes lehet aranyer. En azert elmennek a haziorvoshoz.
2023. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!