Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő után érdemes ezzel...

Mennyi idő után érdemes ezzel orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Ha kinyújtom felfelé a bal karom, iszonyatossn fáj az izom a bordáimnál és a mellizomnál kb 3 tenyérnyi területen. Olyan, mintha szét akarnák szakítani, húzódik.

Na most párszor edzettem az elmúlt 2 hétben, azonban a probléma már régebb óta fennáll, minthogy elkezdtem mozogni, azonban nem tudom, hogy esetleg emiatt nem múlt e, mert nem tudtam regenerálódni.

Maga a fájdalom 110%, hogy nem mozgástól jött elő, sokkal valószínűbb, hogy szteroid mellékhatás.

Most megpróbálok nem edzeni, de ha nem múlik továbbra sem, mikor kellene orvoshoz menni? Egyáltalán háziorvos ezzel kihez küldene?


2023. aug. 18. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Minnél hamarabb forduljál a körzeti orvoshoz, aki beutal majd a negfelelő helyre!
2023. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!