Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen bajaim lehetnek ettől...

Milyen bajaim lehetnek ettől a módszertől?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra szoktam le a pszichiátriai gyógyszerekről. Durván rosszul voltam napokig, aludni sem tudtam, halucináltam, stb. Milyen bajaim lehetnek ettől a módszertől?

2023. aug. 20. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Szia! Ha sajàt erôbôl le tudtàl szokni az nagyon jò eredmény! Ha tùl vagy a nehezén, akkor nem lesz semmi màs bajod. Probàlj meg ezentùl egészséges életet élni, sportoljàl rendszeresen, és ne dohànyozzàl, ne igyàl tömény alkoholt. Inkàbb szedjél B vitamin komplexumot az idegeid regeneràlàsa érdekében. Egy vértisztitò kuràt is csinàlhatnàl Csalàn-teàt igyàl 6 hétig.
2023. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A csalàn tea elkészitése; 1 evôkanàl szàritott csalànlevelet öntsed le 2,5 deci forràsban lévô vizzel és lefedve haggyad pihenni 10 percig. Utànna szûrjed le és még langyosan kortyolgassad el. A teàbòl naponta 3 bögrével igyàl 2 hétig majd egy hét szûnet és igy folytattva 6 hétig a kuràt.
2023. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenféle szakmai irányelvnek ellen megy, főleg, hogy gondolom okkal kaptál gyógyszert.


Az ilyenekt NEM tesszük le, hanem előzetes konzultáció után! a kezelőorvos utasításai alapján mérsékeljük az adagot.

Kérdés: elhagyható-e? Mert egy súlyos depresszió, bipoláris személyisgézavar stb. esetén nem.

2023. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyet nem szabad csinálni! Testi és mentális problémák is lehetnek emiatt. Valószínűleg vissza fog kerülni az ilyen mutatványok után a pszichiátriára előbb utóbb. Egyre súlyosabb állapotban esetleg már mentővel vagy akarata ellenére ha ezt többször csinálja, főleg ha másokra is veszélyt jelent.
2023. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!