Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Várható valami javulás édesapá...

Várható valami javulás édesapám állapotában?

Figyelt kérdés

Érszükület magasvérnyomás, egyébb idöskoribetegségek mellett


Hugyhójagrákkal mütötték, másnap visszavitték a műtöbe mert nem állt el a vérzés utána kiderült hogy sok vert vesztett vérpotlás kell, de a korháznak nincs vére elküldtek vért adni, amit ma kellett volna megkania, de nem kapta még meg.


Gyenge, nem akar enni inni iszik, már nem kap infuziot.


Mondtam szedjen valami vitamint, de nem akar..


Orvosok nem mondakak semmit, amit mégis azt is ugy kell kihúzni belölük és az is bizonytalan. Haza semmiképpen nem engedik.


Rettentöen aggodok.


Köszönöm a válaszokat...


2023. aug. 22. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Max 1 hónap...
2023. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Apukám hasonló betegségek miatt halt meg 3 hét alatt.
2023. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyam fel ev utan halt meg holyagrakban.
2023. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehetetlenség a legrosszabb
2023. aug. 22. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez fájt a legjobban. Apukám a kardiológiai őrzőben feküdt, ő is vérzett és fogalmuk sem volt honnan, ő is vért kapott. Hullámzó volt az állapota, ez is megviselt. Az ő halálát érelmeszesedés és magas vérnyomás, valamint bal szívfél elégtelenség okozta. Tölts minél több időt vele, én áldásnak érzem hogy a halála előtt 1 nappal még tudtam beszélni vele, így emlékszek rá. 2-es voltam.
2023. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
A kezelő orvosnak kötelessége lenne a legközelebbi hozzátartózót,tájékoztatni mi várható a beteg állapotában. Már csak azért is hogy a családot semmi se érje váratlan. A kórház már ne a betegen spóroljon.
2023. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnap leálltak a veséi,


egyszer csak, nem jött vízelet, orvosa közölte anyámmal, hogy leállt a vesemüködés, próbálják újra beindítani, gyógyszerekkel.

2023. aug. 29. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!