Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik a legegyszerűbben...

Melyik a legegyszerűbben használható, pontos értéket adó vércukorszintmérő?

Figyelt kérdés
2023. aug. 22. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a sima használatban nincs nagy különbség, hogy melyik egyszerűbb. Bedugod a csíkot, felszívod vele a vért, pár másodpercet vársz és megjelenik az eredmény. A régi értékeket visszanézni, meg beállítani, hogy ez most evés előtti, utáni stb., az különböző lehet, de nem olyan lényeges, arra ugyanolyan jó egy kockás füzet.


Hogy melyik pontosabb, azt illetően pedig az én tapasztalatom, hogy az AccuCheck meg a Dcont a legjobb, és használtam MéryKék-et, az is használható. Rosszat nem szeretnék írni, mert még valaki belém köt. Ha egy diabetológust megkérdezel, fog tudni ajánlani márkát a saját tapasztalata szerint. De amúgy a tesztcsík dobozában a papíron van egy táblázat, amin megadják a pontossági statisztikát (100 mérésből mennyi van x hibán belül), az az objektív infó. Legalábbis a fenti három márka tesztcsíkjához mellékelték ezeket a mérési adatokat a pontosságról.


Ami az árat illeti, általában a készülék ára elenyésző az évek alatt elhasznált tesztcsíkokra kiadott összeghez képest.

2023. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. aug. 24. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!