Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy egy letüdőzött...

Lehetséges hogy egy letüdőzött étel napokkal vagy hetekkel később okoz fulladást?

Figyelt kérdés
Mondjuk valaki letüdőz egy kis ételdarabot,az úgy megy le hogy nem zárja el a légutat,el is múlnak a tünetek,de ettől még lent marad,majd rá pár nappal valami hatására elmozdul,és olyan pozícióba kerül ami viszont már elzárja a légutat,és a delikvensre rájön a fulladás.Ilyen létezik?

2023. aug. 23. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha hípochonder vagy, persze :D
2023. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hipochondriám nem változtat a az orvosi tényeken,amúgy az vagyok,viszont ez nem válasz a kérdésre.
2023. aug. 24. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tüdőgyulladást okoz az idegentest.
2023. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy ismerős almát evett délben, és a csuma egy da, aztán úgy ahogy ott megmaradt, de jól volt.

Estére elért egy kritikus helyet, mert elkezdett fuldokolni. Úgy kísérték be az ügyeletre. Ott kiszedték az elakadt magházat.

2023. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A da" darabja akart lenni
2023. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,akkor csak van ilyen sajnos,a gyulladásról ugyan hallottam de ilyenről nem,csak én sejtettem de akkor így van.
2023. aug. 26. 21:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!