Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Muszáj műtét?

Mit tegyek? Muszáj műtét?

Figyelt kérdés

1 hete van (szerintem külső, nem vérzik, csak kényelmetlen) aranyerem és kezeltem is krémmel amit a gyógyszertárban adtak, de nem változott és most azt mondta a gyógyszerész hogy akkor sebészetre kellene menni és nagyon félek tőle. Szemérmes vagyok, éppen menstruálok, ráadásul fiatal is, nagyon ciki... Félek a szúró/vágó tárgyaktól és tuti rámjönne pánikroham ha ott vagyok egyedül😅 és olvastam hogy simán kiújulhat utána is vagy szimplán rosszkor csinálják a műtétet. Nincs túl jó tapasztalatom a sebészettel (lábujj évek alatt többszöri beavatkozás után se javult, de egy gyógypedikűrösnél egész gyorsan rendbejött) nyissz-nyassz mint egy futószalag csak haladjon a sor...Nem tudom hogy bízzak így bennük intimebb területen...

Esetleg proktológusban jobban lehet bízni vagy az se tuti hiába kell fizetni?

Nem tudom mit csináljak😶

Jah és amúgy a drága háziorvos csak annyit mondott igyak szilvalevet tejjel (fossak) és hazaküldött🤣



2023. aug. 24. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Pròbàltàl e ûlôfûrdôt ? Az aranyér elleni ûlôfûrdôhöz érdemes 4 féle gyògynövényt is beszerezned. Fertôtlenitô hatàsù cickafarkat, gyulladàsgàtlò és antibakteriàlis hatàsù kamillàt, a szintén gyulladàsgàtlò hatàsù zsàlyàt és a tisztitò hatàsù csalànt. A szàritott gyògynôvények mindegyikébôl vegyél egy maroknyit, majd add a fûrdôvizhez, melybôl azonban csak annyit engedj a kàdba, hogy bele tudj ûlni, vagyis annyit

, hogy ellepje az intim testrészeidet.10-20 percig, naponta is lehet. Ha viszont nem enyhûlnének a panaszaid, akkor muszàj màr orvoshoz fordulnod.

2023. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp proktológushoz mennék először, ugyis oda fognak küldeni.

Vannak magán proktológiák, párszázas ajánlattal, normális hozzáállással. Az aranyér népbetegség

2023. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyébkent a fosatás nem rossz tanács, a kemeny szar mindig ujra felszakitja a sebet
2023. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!