Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős hányásos hasmenéses...

Erős hányásos hasmenéses állapot esetén mi hat?

Figyelt kérdés
16 éves a nagyfiam. Balcsin nyaraltunk és utolsó napra olyan hányás hasmenés érte el, hogy egy korty víz se marad meg benne.
2023. aug. 25. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a legjobb, ha Colàt iszik. A lee és gkobb lenne, ha orvost hivnátok hozzà
2023. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb lenne, ha orvost hivnàtok hozzà!
2023. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aktív széntabletta főleg ha fertőzéses ételmérgezéses jellegű,de nyilván az ok is fontos
2023. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(Illetve ha napokig nem tud folyadékot bevinni akkor szükség lehet vénás folyadékpótlásra,és hasfogókra)
2023. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
sós ropi,főtt krumpli, langyos tea, tudom hogy egyből kijön de akkor is pótolni kell a folyadékot.
2023. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Hogy van azóta a fiad?
2023. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Fel napot hányt, a wc-n ülve, patikában adtak bolus-t ami fertőtleníti a beleket, kólát ivott, ors rehidratálót, mivel mindig kihányta, mindig újat adtam neki, + alul felül dedalon , aztán délután már csak hasmenés, ma már csak érzi hogy nem olyan jó a gyomra. Rájöttünk mi a baj ...

Akiknél nyaraltunk valamit összeszedtek és betegek voltak, csak elsunnyogták, utána jöttünk rá, hogy miért futkostak éjjel ajtótcsapkodva 5 percenként, és ugye a légkondi egy rendszeren volt. Erre mikor szóltam betegek lettünk, mondja az ő unokája 2 hete nem tud kikeveredni belőle, ja hogy a héten 2x is ott voltak minimum a mieink meg ott játszottak azon az udvaron, ahova a másik hányt ...

A kicsi 3 éves, ő is újra pelusos lett, napi 10 fostos pelus befigyelt, ő csak 3x hányt, ő is rendeződni látszik. A férjem is kihányta magát egy éjjel alatt, nekem csak a gyomrom sz.rakodik, de hogy minden nyaralás szivatós a gyerekekkel ...

2023. aug. 30. 15:55
 8/9 anonim válasza:
100%
Értem,akkor jobbulást az egész családnak!Remélem a kicsi is hamar kikeveredik belőle!
2023. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Helyrejöttünk!
2023. szept. 4. 20:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!