Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Durva szőrtüszőgyulladás...

Durva szőrtüszőgyulladás fejbőrőn (hajas részen) mennyi idő alatt múlik el magától, ha nem mentem sebészetre vele?

Figyelt kérdés
Eleinte óriási dudor volt, fél ringló szilva méretű, körzeti orvos sebészetre irányított, de nem mentem. Kezd magától lelohadni, de nagyon lassan. Mennyi idő után kell aggódnom, hogy beavatkozás nélkül nem múlik el? Talán lassan a második hétnél tartok, és kiemelkedés még mindig van, alatta keménység.

2023. aug. 31. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem, miert nem mentel. Lehet, hogy a trutymo osszeszarad belul, bar jobb lett volna, ha kijon. Esetleg ujra begyullad maskor.
2023. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem kizárt, hogy akkor mégis elmegyek. :P

Van olyan, hogy kifakad? És ez a dolgok normális menete?

2023. aug. 31. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Sürgősen el kellene menni sebészetre. Vagy legalább a háziorvoshoz megmutatni
2023. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam már. Sebészetre küldött, de nem mentem. Most mentem (két hét után). Valószínűleg fel kell vágni. :( Ja, és nem is szőrtüszőgyulladás.
2023. szept. 2. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!