Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Epilepszia lehet ez?

SOS! Epilepszia lehet ez?

Figyelt kérdés

Reggel a barátnőm olyat észlelt rajtam, hogy rángattam a fejemet egyik oldalról a másikra. Azt gondolta, hogy epilepsziai rohamot kaptam, aztán átment.

Mikor tegnap este készülődtem aludni, nem tudom hogy már aludtam vagy álmomban történt ez, hogy villanyt láttam.


Olvastuk az interneten hogy lehet ez epilepszia. Nagyon félek. Gyerekkoromban volt, és félek hogy most vissza jött felnőtt koromban.


Mi lehet ez? Kérlek segítsetek!


2023. szept. 3. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos.
2023. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek. Mi lehet ez? Mond meg leccives
2023. szept. 3. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja megmondani ennyiből. Vizsgálatok kellenek.


Tippelgetni én is tudok, Te is tudsz, más is tud, de ezeknek semmi értelme.

2023. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, ne parázz ennyire mert csak rontasz a helyzeten!


Holnap menj a háziorvoshoz és kérj alapos kivizsgálást, mondd el neki, hogy gyerekkorodban volt már rohamod.


Legyél nyugodt... De tényleg! Ennyiben tudok most így ezek alapján segíteni!


Legjobbakat!

2023. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyat is olvastam hogy az alvásnak több fázisa lehet. És ahogy megyünk át azokon a fázisokon akkor megrándul a testünk valamelyik végtagunk
2023. szept. 3. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!