Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbéltályog lehet? Orvoshoz...

Végbéltályog lehet? Orvoshoz is menni fogok, viszont hátha volt már hasonló/ ugyanilyen eset valakinek 1 hete kezdődött a fájdalom, 3 nappal ezelőttig nem is nagyon éreztem, viszont most meg már menni alig tudok annyira fáj

Figyelt kérdés

Nagyon vörös duzzanat van rajtam, ami Kezd nagyobb lenni amióta kenem antibiotikumos krémmel, illetve olyan mintha genny lenne benne, de tapintásra kemény és olyan érzés mintha tűvel szurkálnának.

Orvoshoz menni nagyon félek, illetve olvastam hogy műteni is szokták amitől meg végképp rosszul vagyok.


2023. szept. 4. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
tályog vagy sipoly sztem..gyulladasra 1 tipp..gumikesztyűben vizet fagyassz le és ha azt oda teszed akkor az hűsíti..
2023. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A műtétet se úgy képzeld el, hogy szétvagdosnak mint a hentesnél. A sipolyt kinyomkodják és kiszitszítják, ezt jelenti a műtét. Aztán 2-3 öltéses varrás. Utánakb 1 hónapig hashajtón fogsz élni, de ha nem csináltatod meg, rosszabbodhat.
2023. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Próbáltam jegelni, de csak rosszabb lett.

Fogalmam sincs hogy ha az is akkor hogyan alakulhatott ki.

Most már látom, amit napokig nem, hogy most van egy kis fehér pötty a duzzanat közepén. Mi van olyankor ha kifakad a tályog? Soha nem volt velem hasonló sem és az ismerőseimmel sem, így ameddig nem veszem végre rá magamat hogy orvoshoz menjek, itt érdeklődöm://

2023. szept. 4. 20:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmentem végül orvoshoz:) Hiába kérdeztem hogy mégis mi az ami van nekem, az orvos össze vissza beszélt végig. Annyit tudok hogy felvágta, be van kötözve. Járnom kell kötözésre. Említett valami műtétet is, de mondom mivel össze vissza beszélt, sajnos nem tudom hogy mégis mi vár rám. De az biztos hogy meg lettem rendesen kínozva.
2023. szept. 5. 12:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!