Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szoktatok minden orrfújás...

Szoktatok minden orrfújás után kezet mosni?

Figyelt kérdés
Meg ha mondjuk nem vagytok mosdó közelében, van nálatok nedves törlőpapír, meg kell e törölni benne mindig a kezet? Nyilván a zsepibe fújjuk de na mégis kéne vagy nem? Én nem szoktam látni másokat, hogy orrfújás után rohannak rögtön kezet mosni.

2023. szept. 6. 01:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Eszembe jut, hogy rége suliban se szoktam kimenni minden orrfújás után kezet mosni főleg ha órán kell néha. Így gondolom nincs gond ha nem mosunk utána kezet mindig.
2023. szept. 6. 01:26
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Viszont ha olyan allapotban lennek, hogy lucskos a zsebkendom kivulrol is, az biztos, hogy otthon lenne betegen.
2023. szept. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-Betegen nyilván de arra gondolok amikor nem fojik annyira csak úgy általánan, és nem lesz olyana kezed a zsepin kívül. :)
2023. szept. 6. 01:43
 4/4 Metionin ***** válasza:
Nem, de én napi többször fújok orrot simán egészségesen. Náthás vagy 10 éve nem voltam. Betegen szerintem mosnék kezet.
2023. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!