Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gond a hasammal?

Mi lehet a gond a hasammal?

Figyelt kérdés

2 hete nem vagyok jól a hasammal.

Hányással kezdődött. Majd azóta megy a hasam. Hol kicsit sűrűbb,hol pedig olyan mint a víz és világos?illetve nagyon bűzös.

Fájdalmam nincs különösebben, inkább csak puffadás és diszkomfort érzés, ha megnyomom a hasam kicsit érzékeny.

Állandóan böfögök és néha még mindig hányingerem van, de azóta nem hánytam.

Nem diétáztam és nem is próbáltam szedni semmit. Azt hittem csak elcsaptam a hasam. De most már kezdek aggódni, hiszen 2 hete fennáll. Orvoshoz is kértem időpomtot tegnap, jövő hét közepén megyek.

Addig tudok tenni valamit, hogy jobban legyek? van valami tippetek hogy mi lehet ez? Ha valakinek volt /van hasonló tapasztalata örülnék minden tanácsnak. Sose volt baj a hasammal így teljesen tapasztalatan vagyok a témában. Anyukámnak IBS-e van, remélem nem arról van szó.

28N



2023. szept. 6. 07:26
 1/7 A kérdező kommentje:
*lázam nincs
2023. szept. 6. 07:26
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Orvosi szén tabletta nekem bevált ilyesmire. napi 3x6 db, pár napig.
2023. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig az IBS-nél sok rosszabb dolog is lehet az ember hasával.
2023. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gluténtól fájt, puffadt és ment a hasam állandóan.
2023. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehetséges, hogy terhes vagy?😊
2023. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
terhes nem lehetek.
2023. szept. 6. 17:58
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
A Nemzetközi Cöliákia Bizottság hajlik rá, hogy elismerje a rejtett gluténérzékenység tényét.
2023. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!