Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet leukémia miatt? 3 hete...

Lehet leukémia miatt? 3 hete lesz vasárnap, hogy covidosak lettünk, és még mindig tele van az orrom, nincs hangom. Anyósom belém állította az ideget, hogy egy ismerőse is így járt, hogy nem jött ki egy megfázásból és kiderült hogy leukémiás.

Figyelt kérdés
Lehet én is ezért nem jövök helyre, vagy teljesen normális a hosszan fennálló orrfolyás, rekedtség.
2023. szept. 7. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Már megint itt van a leukémiás paracsaj...
2023. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Bar ha tippelnem kene, en a covidot mondanam 🤣

2023. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Covid esetén a 3 hét az még "normális" is lehet.
2023. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet allergia oka is a tartós orrfolyás, most erős allergének vannak, előhozhatta a covid is, de ha a rekedtség sem múlik, menj orvoshoz. Anyósod butaságokat beszél, ne parázz. Refluxod nincs? Attól volt nekem tartós rekedtség.
2023. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy csomo minden lehet ami miatt gyenge az immunrendszered es nem tudsz kijonni a betegsegekbol. Pl lyme kor is ilyen, kronikus nemi betegsegek, gombas fertozesek, kulombozo bakteriumok, virusok... Miert nem allsz mar ki ebbol a leukemiabol mar honapok ota? Mar egy vervetel igazolta volna ha igy lenne.
2023. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk 3 hete folyamatosan lázas vagy és ez periódusokban egymás után megismétlődik, vagy antibiotikumot szedsz antibiotikum hátára mert mindenféle fertőzést elkapsz akkor lehet. Egyébként meg én nem vagyok covidos (2x teszteltem) viszont az egész család elkapott egy hete valami őszi vírust és a férjemnek a torokfájás nekem meg a taknyolás meg a rekedtség tart még mindig. Szerintem ez ilyen. Amúgyis az orvos is azt mondja, hogy 1-2 hét mire egy erős náthából teljesen kigyógyul az ember.
2023. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen lehet :)))))
jan. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!