Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség tünete lehet,...

Milyen betegség tünete lehet, ha napközben alig van vizeletem, viszont az is teljesen átlátszó. Éjszaka pedig nagy mennyiségű, színtelen vizeletet ürítek?

Figyelt kérdés
Laborértékeim (köztük vesefunkció) rendben vannak, több orvosnál voltam, nem találtak semmit. De már nem tudok így létezni, alig alszom, mert éjszaka többször fel kell kelnem. Előfordult mással is ilyen?

#színtelen vizelet #nappal kevés, éjszaka sok
2023. szept. 10. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyit iszol napközben, hány litert? Csak vizet iszol, vagy mást is? Sportolsz valamit? Gyógyszert szedsz valamit?


Férfi vagy, vagy nő? Prosztata miatt kérdezem

2023. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fajsúlyt néztek minkét vizeletből?
2023. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2,5 l körül iszom napközben, gyakorlatilag csak vizet, esetleg gyógyteát. Sportolok, erőnléti edzést csinálok plusz sokat gyalogolok. Pajzsmirigy és reflux gyógyszert szedek. Nő vagyok. Néztek fajsúlyt, picit alacsony, épp a határérték alatt. Nem foglalkoztak vele. Azt mondták, azért van, mert éjjel kimegyek pisilni. Igen, pont ez a probléma.
2023. szept. 10. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
ADH hormonnal kéne megnézni, azzal koncentrálni ( töményebbet pisilni) tudsz- e?
2023. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam endokrinológusnál, ADH-t nem nézett, de napi összvizelet mennyiséget igen, teljesen normális a bevitt és ürített folyadék mennyisége. Azt mondta, nem hormonális oka van, mert akkor sokkal több vizeletem lenne.
2023. szept. 10. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!