Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért lehet az hogy felkeléstő...

Miért lehet az hogy felkeléstől nézve csak 7 órát tudok ébren lenni es megint aludnom kell? Majd' összesek a munkahelyen ebéd után.

Figyelt kérdés

Vagy hétvégén is felkelek korán háztartás teszek veszek, erre délután már aludnom kell. Eddig tartott az erőm.

De ez olyan fáradtság ami az az irdatlan kegyetlen mintha 2 napot lettem volna fent és 3.nap van.



#7 óra után lekapcsol minden
2023. szept. 10. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet tudni, de orvost érdemes keresni.
2023. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Komolyan szerintem az ovodásoknál van ez meg bölcsiseknél hogy ebéd utáni alvás kell.

Az orvos elintéz vassal mert a vérszegenység az első tipp egyből.


De mikor sulis voltam anno, vérszegenyen se voltam ilyen.

2023. szept. 10. 23:03
 3/10 anonim ***** válasza:

És ez alapján kijelented, hogy akkor most sem lehet vérszegénység? Vagy kizárt, hogy pótold a vasat, és ha nem használ, tudsz mire hivatkozni, és kapsz egy laborbeutalót?


De ok, ha nem akarod kideríteni, hogy mi a gond, akkor majd valaki jön a kristálygömbjével.

2023. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lehet ez is,de nem ez a lényegi oka, nem esnek össze a vèrszegenyek mint én.


Lehet a halál előjele? Végelgysngülés?

2023. szept. 11. 00:21
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez nem tudom mi, természetesen lehet vérszegénység is, de az vérképpel kiderül, amúgy meg nem csak vashiányos állapotban létezik. Fizikai munkát végzel? Volt előtte valamilyen betegséged, esetleg amire szedtél valamilyen gyógyszert? Nehézlégzés van? Mióta tart?
2023. szept. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pedig vashiány lesz az. Nekem is az van, 102 a hemoglobinom. Erőtlenség,álomkór sokszor már ébredés után! Eleve így kelek fel... Sorbifert szedtem most,azt írt a doki. Csütörtökön lesz kontroll vérvétel.


Neked milyen lett a vérképed?

2023. szept. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Allandoan vashianyt mutat azert se nézetem. Akarmikor megyek vérképre.

Meg a koleszterin magas mindig, az örökölt mert apának is.

(De vékonyak vagyunk ez a vér koleszterin szintje)


Néha szedek rá vasat meg ha felir vni a doki de aztán megint ugyanaz a vérkép. Így élek.


(Az nagyon durva ha reggel felkelés után is vissza kell feküdnöd. Nekem ilyen depitől volt egyszer, vagy max kétszer csak.)

2023. szept. 11. 07:30
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
De akkor nem értem a kérdést, mert megvan az ok. Vashiányt pótolni kell akkor, neked sokkal több ideig, de azt nyilván jó lenne tudni ezt mi okozza,van-e valami betegség, gyógyszer szedés a háttérben, esetleg nem megfelelő a táplálkozás. Férfi vagy nő vagy?
2023. szept. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a problémám. A vasat nem elég pótolni, B12-t is kell, szedj B-vitamin komplexet amiben van az is.
2023. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Semmi bajod nincs, csak nem 6-kor kéne kelni naponta.
2023. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!