Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap reggel voltam wcn és...

Fruzsica kérdése:

Tegnap reggel voltam wcn és kemény székletem volt aznap este a végbélnyás felett egy borsonyi dudort érzek. Nem fáj csak ha hozzáérek nem vérzik. Nagyon félek mi lehet ez ?kérlek írjatok

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Belső aranyér.
2023. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, aranyér. Vegyél rá krémet a gyógyszertárban. Par nap alatt vissza fog huzodni
2023. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Reparon kenőcs jó rá.

2023. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom..miaz hogy belső veszélyes?
2023. szept. 12. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem veszélyes, csak kellemetlen. Vérezni is tud. Van akinél már operálni kell. De ez csak hosszu ideje fennallo problemanal szukseges.

Szinte nincs olyan ember, akinek elete soran egyszer sincs vele gondja.


Ha erzed a kezeddel a dudort, az nem igazan belso aranyer. A belso aranyér a zaroizmon belul van. A kulso aranyer kellemetlenebb, fajdalmasabb (van aki ulni alig tud) akkor johet a “popipárna”😊

Nyugi, nem lesz bajod. Kenegesd , probalj okyanokat enni, ami lazít a székleteden, hogy be kelljen erolkodni, igyal sokat. Nem lesz baj!

2023. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nagyon aranyos vagy
2023. szept. 12. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!