Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » HSV-2 fertőzött, hogyan lehet...

HSV-2 fertőzött, hogyan lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van valaki akivel eddig távkapcsolatban voltunk, most fog sor kerülni a talàlkozásra. Elmondta nekem, hogy HSV-2 fertőzött/hordozó. Ekkor màr egy csók is megfertőzhet engem? Hogyan lehet ebből kapcsolat, netán gyermek a későbbiekben?
2023. szept. 15. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha épp nem aktív, akkor a csók nem fertőz, de a hsv-2 nemi úton fertőz akkor is ha tünetmentes a hordozó, szóval óvszer használata ajánlott és megmondom őszintén fogalmam sincs ilyenkor gyerekvállalás hogy lehetséges, és most nincs kedvem ebbe beleásni magam.


Mióta vagytok kapcsolatban? Ha ennyire fontos neked (bár távkapcsolatban én szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban), hogy felmerült a gyerek gondolata, akkor az első randi legyen egy szakorvosnál, és majd az elmagyarázza, mikor fertőz, mit lehet, mit nem lehet, hogy lehet gyereketek stb.

2023. szept. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt találtam még: [link]
2023. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2023. szept. 20. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!