Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki tapasztalt erős mellkas...

Valaki tapasztalt erős mellkasi fájdalmat látszólag bármi ok nélkül?

Figyelt kérdés

Jó ideje tart már, hol gyakrabban fáj, hol ritkábban. Sokszor nehézlégzés is társul mellé, de ez akár magában is jelentkezni szokott.

Voltam már emiatt kardiológusnál, külön mellkas röntgenen, voltam a sürgősségin. Minden negatív lett, egyedül egy inkomplett jobbszárblokk mutatkozott az ekg-n, de ez nem új, már a panaszok előtt ismert volt. Legutóbbi labor szintén rendben volt.

Fül-orr-gégész kezdődő GERD-et állapított meg (kérdőjelesen), tüneteim eddig nem voltak, viszont az utóbbi időben egyre gyakrabban van gyomorégésem, evés után rekedtség.


Magas vérnyomásra gyógyszert szedek. Covencard 5/5mg, esténként egyet.


A fájdalom viszont gyakran előjön, és pszichésen elképesztően leterhel. Pl. voltunk nyaralni, minden este előjött, lehetetlen volt élvezni azokat az időszakokat.

Általában középen fáj, de néha akár baloldalon, jobb oldalon, lentebb, fentebb. Tehát változó.


Bárkinek bármi hasonló tapasztalat, esetleg megoldás?


26/f



2023. szept. 21. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ugyan ez a problémád, de nekem volt ilyen tünetem, utána szívritmuszavar majd pánikrohamok kezdődtek, ez kb 1 év alatt zajlott le. Stresszeltem nagyon és nem javítottam a helyzeten.

De valóban reflux is okozhatja, de nekem azt kizárták.

2023. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Enyhe pánikrohamom nekem is volt már, pont ezek miatt a tünetek miatt.
2023. szept. 21. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:

1es vagyok, nekem azt mondta az orvos, hogy olyan mint egy lavina. Stresszelsz, majd jön egy fizikai probléma, majd azon is elkezdesz aggódni és csak folytatódik a probléma és az aggódás.

Vitaminok, akár életmódváltás sport, ezek kellenek.

Természetesen, ha stresszelsz, mert ha semmi bajod, akkor lehet más váltotta ki.

2023. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok esetben a néma reflux is hasonló tüneteket produkál
2023. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Be vagy oltva ?
2023. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem "bordaközi izom görcse" okozott hasonló tüneteket.
2023. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!