Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is lett rajtam kívül pár...

Más is lett rajtam kívül pár óra leforgása alatt beteg hirtelen?

Figyelt kérdés

Este 8-kor még semmi bajom nem volt, 9-től rámtört a beteg leszek érzés,elkezdett fájni a torkom,náthás lettem,eldugult és folyik az orrom,köhögő rohamaim vannak,teljesen legyengültem.

Hogy lehet ilyen rövid idő alatt így megbetegedni?

Ti is jártatok már így?



2023. szept. 22. 02:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/9 anonim válasza:
70%
Ennyire sok tünet hirtelen nem zúdult rám, de egyszer volt olyan velem, hogy hánytam mindenféle előjel nélkül, és kb. fél óra alatt felfutott a lázam, én sem tudtam hova tenni, de meggyógyultam.
2023. szept. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Munkatársam ugyanez. Járvány van, sokan betegek most, gondolom az iskolakezdés berobbantotta a dolgot. Jobbulást.
2023. szept. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
augusztus elején egy vasárnap délelőtt még semmi bajom nem volt, elaludtam, arra keltem fel délután, hogy 28 fok van a szobában én meg fázom... 39 fok... jó pár napig tartott, hasmenés és láz ez a kettő volt... de amúgy semmi egyéb...
2023. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pár éve volt hasonló: a semmiből hirtelen hidegrázás, 39 fokos láz. Öt perccel azelőtt még semmi bajom nem volt. Valami nyári vírus kapott el ilyen villámcsapásszerűen.
2023. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez Covid lesz nagy eséllyel, csinálj tesztet. Jobbulást.
2023. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem ma nagyon hirtelen jött. Bár tegnap este már kicsit kapart a torkom.
2023. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk az egész család ugyan ebben van/volt most. Voltunk az anyósoméknál, apósom egyik percről a másikra mondta hogy fáj a torka ha nyel, aztán 3 napra rá a férjemnek este elkezdett kaparni a torka, aztán reggel mikor felkelt semmi baja nem volt, sőt egész nap sem, este meg egyik percről a másikra felment a láza úgy, hogy semmivel nem tudtuk lehúzni neki. Aztán 2-3 nap múlva meg nekem kezdett el úgy fájni a torkom meg ömleni az orrom mint állat. Mi már kezdünk kilábalni, most anyósom panaszkodik hogy kapar a torka meg köhög.. De körülöttünk rengetegen ugyan ebben vannak és senki nem covidos, mi is mindannyian csináltunk tesztet, én 2-t is a munkám miatt.
2023. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is. Ki mennyi idö alatt jött helyre? Mert én már nagyon unom. 🙄
2023. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
nekem 1 hét volt...
2023. szept. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!