Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal térdem alatt kb 1 cm-es...

Bal térdem alatt kb 1 cm-es nagyságú piros folt jelent meg, vajon mitől?

Figyelt kérdés

Nem vagyok érzékeny, sem allergiás semmire, ez a folt kb fél éve keletkezett a bal térdem alatt.

Olyan, mintha kis bevérzések lennének egymás mellett nagyon közel, amik egy egységes foltot alkotnak.

Nem fáj, nem viszket, nagyon közelről megnézve olyan, mintha kis tűszúrásnyi pontok lennének sok helyen, messziről kb. 1 cm-es élénk piros foltnak tűnik.

A semmiből jött elő amúgy, 1 hónapja voltam vérvételen, akkor minden rendben volt és nem volt eltérés.


Szerintetek mi okozhatja? Nagyon félek, remélem nem valami súlyos betegség.


23/L.


2023. szept. 25. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak a farmer nadrag kidorzsolte amikor leterdeltel vagy amugy. Ha melegben is hordtad az is okozhatta. Kepet esetleg tudsz linkelni?
2023. szept. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok képet küldeni. Tuti nem a nadrág miatt van, mert ahogy említettem, kb fél éve jött elő ez a folt.

Teljesen ok nélkül, semmihez nem tudom kötni a megjelenését.

Közelről megnézve rengeteg apró piros pötty, távolról pedig egy rendes piros foltnak tűnik.

2023. szept. 26. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!