Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leégtem es be van dagadva a...

Leégtem es be van dagadva a labam és a szemhélyam is nagyon fura?

Figyelt kérdés

Osztálykiránduláson vagyok es hiába kentem magam 3 napja leegtem. Valahogy nem nagyon megy el az égés. Tegnap este bedagadt a lábam főleg a bokam es a térdem alatt most reggelre kicsit lement de nem teljesen. A szemem is tok fura olyan mintha teljesen lufis es puha lenne mikor mozgatom.(a szemgolyom is mintha kényelmetlenül lenne benne)



Vajon mi lehet ez?

Es mit tudok ellene tenni?

Sajnos panikolos vagyok úgyhogy mar azt hiszem hogy leesik a labam vagy kiesik a szemem vagy nem is tudom.



#szem #leeges
2023. szept. 26. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal orvoshoz ! Ki fog esni a szemed. Ha mégis kiesne mielőtt elérnél az orvoshoz, tedd jéggel töltött pohárba.
2023. szept. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Mivan? Most remelem csak viccelsz? Ha igen a pánikbetegsegem miatt ez kicsit sem vicces.
2023. szept. 26. 08:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha bedagadt a lábad akkor sürgősen orvoshoz kellene menned. Mutattad a tanárnak aki veletek van?
2023. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most fogom majd mert tegnap mar nagyon késő volt.

Baratnomnek tegnap például az egész arca be volt dagadva tele vizzel.

2023. szept. 26. 08:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol vagytok,de felénk nem is süt 3 napja a nap, nem még hogy leégjen bárki..


Nem ettél valamit amire allergiás lehetsz? Nem használtatok valami szert?


Le égéstől szerintem nem dagadsz be!


Tanár azonnal!

2023. szept. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Franciaországba vagyunk a tengernel. Igen mindjart beszelek reggelinel a tanarral.
2023. szept. 26. 08:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Na?
2023. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Minden okes mar elmúlt es az egesem is szinte teljesen elment. Voltam gyógyszertárba ahol kaptam ra kremet es felpolcolva aludtam sokat segitett.
2023. szept. 29. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!