Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Többek között vagy közt ezek...

Többek között vagy közt ezek a homoszexuális fantáziám, gondolataim nem hagynak békén és nyugton ezzel evvel mit csináljak én magamban mit tudok tenni ellene?!

Figyelt kérdés

Mindig előtör a fejemben akár akkor is amikor alszok.

Már komolyan tényleg vagy húsz éve ez van sacc/kb

Most leszek a jövő hónapban harminc négy éves.

A maszturbálást meg már nagyon unom. Másokat pl:egy képen és videóban nézegetni nézni hallani és látni!!!

De merthogy mivelhogy gyenge az immunrendszerem a szervezetem is fogékony vagyok ezáltal ezekre a bacilusokra és a vírusfertőzésekre is!!!



2023. szept. 26. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hogyhogy mit, pasizz be. Keress olyan partnert, aki nem tüsszög.
2023. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Álmomban is megjelenik ez a fajta féle érdeklődésem, hogy homokos érdeklődő vagyok.
2023. szept. 26. 13:24
 3/12 A kérdező kommentje:

Könnyű azt mondani!!!

Hogy lássak én bele az emberekbe nem vagyok én röntgen és ultrahang ct eszköz készülék!!!

2023. szept. 26. 13:25
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Nőkkel voltál együtt? Van tapasztalatod velük? Irod, már vagy 20 éve ez van veled, vagyis kb 14 éves korodban kezdődött. Nos, az valóban egy határkorszak, a kamaszkori bizonytalanság,ki vagyok én, mi is az én igazi nemi identitásom. Emlékszem, én már bőven a lányok iránt érdeklődtem akkor, de még én is átestem ezen. Pl egy idősebb férfi megkornyékezett, vajon "tudnám e őt szeretni". Ha akkor elgyengulok, vagy azt mondom, nosza próbáljuk ki, egyszer élunk alapon, lehet, én is sggk katasztrófális szetzuzatoja lettem volna késobb,vagy nekem zuzták volna szét a hátsomat. Nemet mondtam. Utána nem sokkal már biztos voltam magamban,20 éves korom óta vagyok együtt nőkkel.Sokat..

Ja, és nő hatsójahoz sem kozelitettem úgy soha, a szexualitást ne tegyük már szr szagúvá, ha lehet. Gusztustalan, elítélendő.

2023. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Esetleg ezzel foglalkozó szakembert, pszichológust felkerestél már?
2023. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem
2023. szept. 26. 17:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek csak egyetlen "gyógymódja" létezik számodra: keress magadnak egy ízlésednek megfelelő meleg vagy bi pasit, és próbálj ki vele mindent amire kíváncsi vagy, ami a fantáziádat mozgatja.

Aztán vagy leszel meleg vagy bi, vagy ha a kíváncsiságod nagyobb volt mint az élvezet, akkor elmúlnak a fantáziálásaid.

Az egyik gyerekkori barátom ugyanezt csinálta, kipróbált mindent egy másik sráccal, és mivel neki több élvezetet nyújtottak addig a nők, így maradt hetero, akinek volt egy "kanyar" az életében.

A mai napig szoktam vele cinkelni, és brahiból szándékosan letaperolom, de már régen túltette magát a "pasis korszakán".

2023. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aha, értem
2023. szept. 26. 18:30
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
És mi a baj ezzel? Nem tiltja az Alkotmány. (Vagy már tiltja? Orbánéknál sosem lehet tudni.)
2023. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A perverz gondolataid addig elo fognak jonni, amig ki nem eled azokat. Valoszinuleg ezt az enedet elfojtod es magadnak se mered felvallalni. Addig fog vele gyotorni a tudattalan elmed, amig szembe nem nezel azzal...
2023. szept. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!