Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandula műtétet fontolgatok a...

Mandula műtétet fontolgatok a mandulakövek miatt. Tapasztalatok és véleményem érdekelnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon rég óta tartó probléma nálam a mandulakő. De eddig nem nagyon vettem róla tudomást, vagy nem zavart annyira. Viszont mostanában amikor újra elkezdődött , kb 2-3 hete , azóta folyamatosan zavar, és sajnos piszkálom, ami nem jó . És most ástam bele magam mélyebben ebbe az egészbe , nagyon sokáig nem is tudtam mi ez . Csak azt gondoltam , hogy van és kész. Valamelyik nap feldobott egy TikTok videót , és volt szó erről . Azért ástam bele magam . Viszont nem tudom , hogy ez miatt megérné e kiszedteni a mandulámat. Illetve tudom , tudom ég nem kifogás viszont , én még nem szeretném le rakni a dohánytermékeket. De ha bele is megyek műtét után olvassatok alapján emberek 2-3% engedik le dohányozni. Tapasztalatok és vélémények érdekelnek , hogy meg érné e ? Köszi mindenkinek a válaszokat így előre is
2023. okt. 1. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A Mandulakô miatt még nem kell kivetetni a mandulàdat! El lehet tàvolitani, Gyògyszertàrba lehet erre szert kapni.
2023. okt. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hozzàteszem, hogy a mandulakôvek eltàvolitàsànak legjobb mòdja a mandula köpönyözô. A TonsilClin segitségével pàr perc alatt teljes mértékben megszabadithatod madulàid a baktériumoktòl és a kellemetlen szagù mandulakôvektôl.
2023. okt. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Megnézem gyógyszertárban amit ajánlottál. Egy bajom van az egésszel , hogy ez már gyermek korom óta tartó probléma.
2023. okt. 1. 11:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!