Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1es tipusu cukrobeteg lettem...

1es tipusu cukrobeteg lettem 20evesen, hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés
Azt mondtak peldaul ragcsanak is sotlan mogyorot ehetek es annyit amennyi osszezart kezben elfer vagy, hogy csak alkalmakkor hetek 1 db sutit, nem ehetem azt ami otthon van? En ezt nen akarom..

2023. okt. 6. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Igazából én is hasonló cipőben járok, sokmindent megkell magamtól vonjak, tejfehérje érzékeny/ allergiás vagyok.Szóval semmi tejeset nem ehetek.Ezt el kellett fogadnom.Nem a világ vége de nagyon nehéz volt elfogadni hogy nincs többé kinder pingui meg túrórudi meg bajkarika.Az eleje nehéz aztán megszokod. :(
2023. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem akarat kérdése. Azt tanácsolom, h keress cukorbetegeknek nyitott facebook csoportokat, tájékozódj, olvass a témában. Lásd meg, h nem vagy egyedül és azt is, h igenis lehet enni, csak nem mindegy, h mit. És ami a feketeleves: nézz utána mi lesz veled, ha nem tanulsz meg együttélni ezzel. A vakság, impotencia és végtag amputálások csak néhány példa. Viszont ha tartod a diétát és betartod, amit az orvos mond, akkor full teljes életet élhetsz. 2023 van: minden hely tele van olyan kajákkal, amit a cukorbetegek is ehetnek.
2023. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Mindenből lehet enni,csak keveset.Mert a szervezetnek sok más mindenre is szűksége van .
2023. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy rohamtempóban fejlődnek a kezelési lehetőségek. Ha inzulinpumpád lesz, sokkal szabadabb étkezést megengedhetsz magadnak. Meg idővel belejössz, fogod tudni, meddig mehetsz el.
2023. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz be ide a facén:


Kis c- titkos diabcsoport

2023. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!