Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik egy napos betegség?

Létezik egy napos betegség?

Figyelt kérdés
Van olyan enyhe betegség ami egy nap alatt atszalad az emberen?
2023. okt. 8. 04:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem szokott néha olysn lenni, hogy simán belázasodok úgy hogy pl délután 3kor semmi bajom, 5kor teljesen rottyon vagyok, masnap délután meg már jól vagyok. Vagy valamitől az rmésztésem megborul egy napra, kif.som magam aztán oke😅

Vagy fejfájás volt régebben úgy hogy rgy napig majd meg pusztultam , már hánytam, fetrengtem, és csak 1 nap múlva lett jobb. Mondjuk sose jöttrm rá mitől , doki kezét tárta, vérnyomás rrndben stb..

2023. okt. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik.
2023. okt. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Létezik. Nekem volt, hogy éjszakáztam a melóhelyen (épp betegszoba, tehát adott a fertőző környezet), éjjel valamikor felugrott a lázam. Vettem be egy Algopyrint, és egy evőkanál Vitacolan szirupot, amiben több féle vitamin van. Reggelre semmi bajom nem volt.
2023. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Matekdogák előtt gyakori.
2023. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!