Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több, mint 2 hete folyik az...

Több, mint 2 hete folyik az orrom. Már tiszta seb, be is van dagadva, és csak egyre rosszabb. Lehet ez az új covid? Csak a fejem fáj, se torokfájás, se lázam, sem köhögésem nem volt.

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fejed a sok fújkálástól is fájhat.

Nem vagy te véletlen allergiás?

2023. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vizes orrfolyas? Szintelen, kicsorog magatol...


Ha igen , akkor lehetsz allergiás is. Vagy persze virustol is lehet, de azert annak mas tunete is lenne.

Oszi szezonban indulnak a peneszgombak kint a szabadban. De a szarazsag miatt eselyesebb a por miatti orrfolyas

Kerhetsz hazidokitol beutalot allergologiara es ott tesztelnek mindenfele allergenre a karod tuvel valo karcolgatasaval. Ha még egy hetig nem mulik az orrfolyasod en lehet a helyedben elmennek egy ilyenre.

2023. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak vizes, és van, amikor csak úgy lecsepeg. Az orrlyukak körül a bőr is már többször lehámlott. Az orrom fel van dagadva, és zsibbad is, mintha Lidocainnal lenne beinjekciózva. Mint a foghúzás előtt, csak nem a félarcom, hanem az orrom. Tehát az orrom kívülről így zsibbad, belülről meg ég. Ki van repedezve az orrlyukak környékén a bőr.
2023. okt. 10. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen kenned kellene az orrod valami jó zsíros kenőccsel, mondjuk körömvirággal, és elmúlna a bőr repedezettsége.
2023. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Lehet,persze,ez a gyilkosvírus.
2023. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam vele a háziorvosnál. Az azonnal sürgősségel beutalót írt nekem a bőrklinikára. Mindkét helyen az állapították meg,hogy bizony ez orbánc. Sokkal hamarabb el kellett volna akkor mennem, ha ezt tudom. De legalább azt tudjuk róla, hogy az antibiotikumok majd segítenek. Csak azért írok be ide mostan, hogy nehogy más is ennyi ideig halogassa! Ha ödémás az orr, piros, hámlik, repedezik, Akkor akár orbáncis lehet. A vizes orrfolyás az egy másik téma, de a sok orrfújástól piszkálástól kaptam el rá az orbáncot. Vigyázzatok a higiéniára orrtörlskor is. Tudom amikor az embernek ömlik a taknya, ez nehéz.
2023. okt. 29. 09:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!