Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valaki olyan itt akinek...

Van valaki olyan itt akinek krónikus fejfájása van baleset óta?

Figyelt kérdés
1 éve volt egy balesetem, azóta fejfájásaim vannak a sérülés helyén. Volt 2 ct ami negatív, 1 mri ami encephalopatia vascularist állapított meg. Elso kerdesem az hogy ezt milyen orvos kezeli, mert maganuton csinaltattam az mrit? A masodik kerdesem az hogy ugyebár ez ér eredetű a problema, ez feltétlen a koponyán belül kell lennie vagy akár a fejen egy bőr alatti ér is okozhat ilyen keringési zavart hogy az agy nem kap elég vért? Csak mert ahol ért a fejsérülés, pont ott fáj és ott pont fut egy ér a bőr alatt. Tud regenerálódni egy sérült ér? Van itt rajtam kivül olyan ember akinek egy fejsérülés után hónapokig vagy évekig fájt a feje?
2023. okt. 10. 16:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!