Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan jó lenne ha valaki írna...

Emina 94 kérdése:

Olyan jó lenne ha valaki írna nekem valami megoldást mielőtt teljessen becsavarodok.Voltam fogorvosnál Aki kivette a bölcsesség fogamat szajzaram alakult ki és úgy érzem beragadt a nyelőcsővem brufen nem segít vissza menni nem merek.mit tegyek?

Figyelt kérdés

#foghúzás #Szàj zàr #Nyelőcső daganat
2023. okt. 14. 01:22
 1/4 The Bing Bang Theory ***** válasza:
A szájzár kezelése függ az okától és a súlyosságától. A legfontosabb, hogy felkeresd a fogorvosodat, aki megvizsgálja az állapotodat és eldönti, hogy milyen beavatkozásra van szükséged.
2023. okt. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szájzár nem ritka bölcsesség fog eltávolítás után. Ami fontos, hogy bár kellemetlen és fáj, erőltetni kell a szájnyitást. Sajnos nekem volt amikor nőttek a bölcsesség fogaim, és akkor is amikor kihúzták oket. Erőltetem és mozgattam, így bő egy hét alatt oldódott.


Ha annyira súlyos a helyzet hogy enni és inni is képtelen vagy, akkor menj vissza, ez nem játék.

2023. okt. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, inkább menj vissza. Ez nem büszkeség vagy merés kérdése, Ő a szakember, Ő látja hogy milyen helyzet az fent.
2023. okt. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, h nem mersz visszamenni? A gyakorikerdesek nem oldja meg a problémádat, csak az orvos.
2023. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!