Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak ha iskolában...

Mit csináljak ha iskolában dolgozok és állandóan beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Szeptember 1-én kezdtem egy általános iskolában dolgozni. Azóta többet fájt a torkom mint nem.

#Betegség, torokfájás,
2023. okt. 18. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne dohányozz.
2023. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Megszoksz vagy megszöksz.
2023. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem dohányzok, de ha dohányoznék se kéne ennyit betegnek lennem szerintem.
2023. okt. 18. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Általában egy év után elmúlik.
2023. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen és nem, nem múlik el. Ha olyan a szervezeted, mindent összeszedsz.
2023. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hordj maszkot.
2023. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Anyám is iskolában dolgozik és kb. állandóan beteg, szószerint mire meggyógyulna jön ez újra. És folyamatosan lefertőzi a családot is, de ez kb. nem élet, hohy állandóan náthás, lázas az egész család. Pluszban az orvosunk egy mocskos szemét. Az első tanév volt nálunk is a legdurvább, osztályozóznom is kellett emiatt. De most is ez van, aut hittem jobb lesz, de szeptember elejétől májusig folyamatos betegség.


Mások meg kb. soha nem azok. Mondjuk szerintem iskola függő is, ide nagyon elhanyagult gyerekek járnak, kisebbség. Anyám meg arra sem figyel, hogy kezet mosson, fertőtlenítsen.... Érdekes itt mindig lehülyéznek, meg bántanak, ha ezt írtam, hogy ilyen nincs. Ez egy csapás...

2023. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!