Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet piros a torkom?

Mitől lehet piros a torkom?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja húzták ki a bölcsességfogam akkor vettem észre hogy piros a torkom.Voltam vele dokinál írt ki antibiotikumot kb 3 hete volt ez.Aztán elmentem megint hogy nem javult.Hazaküldött hogy menjek haza ne foglalkozak ezzel.Meg a manduláim mellet vannak pattanás szerű apró dudorok.De a torkom nem fáj meg semmi.Lehet allergia?Vagy az hogy munkahelyemen pizzát sütök fával és mindig nagy a füst?

2023. okt. 29. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A füsttől simán. A dohányosoknak is mindig piros a torkuk.
2023. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az mellé nem kellene hogy társuljon fájdalom is?Az igaz hogy köszörülnöm sokat kell.Olyan mint ha száraz lenne.
2023. okt. 29. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. El se hanyagold magad, de nekem kimondottan psziches oka volt, hogy fiatalon egy ordogi korben eltem evekig. Annyira rettegtem a mandulagyulladastol, hogy egy korty hideg ital, kis fagylalt utan masnap lazas torokgyulladasom lett. Evekig beteg voltam, aztan himes tojaskent eltem. Amit mondok, hiteltelenul fog hangzani, de nalam 31 evesen antidepresszanstol mult el a szorongas, akkor probaltam fagyit enni es nem lett bajom. 19 eve hideget iszom, eszem, semmi. Mintha egy atok mult volna el. Elotte annyira a piros torkomra fokuszaltam, hogy tenyleg allandoan begyulladt.
2023. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, a mandulamutettol rettegtem!
2023. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!