Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ajakherpesz gyógyítására tipp?

Ajakherpesz gyógyítására tipp?

Figyelt kérdés
Nem tüneti kezelés, hanem örökre múljon el.

2023. okt. 30. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Létezik már szájon át szedhető tabletta, a bőr és nemibeteg gyógyászaton azt írták fel nekem utoljára. Csak nekem a nemi szervemen volt herpeszem. Azóta soha többé nem jött vissza. de azt csak orvos írhatja fel. Mindenképp menj el orvoshoz. Csak ott tudnak neked olyan gyógyszert felírni.
2023. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1. Nagyon köszönöm, hogy írtál. Szerencsére nem nekem van a herpesz, hanem egy ismerősömnek és szerinte, ha bizonyos kajákat eszik, attól is kijön. Ezt én nem tudom, nem néztem utána.

Csak annyit kínlódik vele, hogy gondoltam, megkérdezem itt, hátha a Gyk népe tud valamit.

Örülök, hogy neked bevált az a gyógyszer.

Mutattam az ismerősömnek, amit írtál. Azt mondta, hogy elmegy orvoshoz. Hát, remélem, tényleg így tesz, nem csak mondta.


Meg tudod még írni, hogy annak a gyógyszernek mi a neve, amit te szedsz?


Amúgy kb. 20 éve van neki. Szerinted az ajakherpeszre is van gyógyszer?

2023. nov. 2. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!