Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a 4 évvel ezelőtti koponya...

Ha a 4 évvel ezelőtti koponya MRI teljesen negatív, attól még lehetek SM-es?

Figyelt kérdés

Nemrég szültem a második gyerekemet. Szoptatok, néha bizsergek, de sokszor csak a bal karom vagyis a bal kézfejem. Nem tudom, hogy azért-e mert ezzel a kezemmel fogom legtöbbször a fiamat.

Ha nem figyelek rá, akkor az se jön elő.

Van viszketés, meg néha rossz a szemem is…

Pár éve azt mondták, hogy az egyik csigolyám hosszabb mint a többi és nyom valami ideget, de akkor még nem volt a bal karban bizsergés.

Nagyon félek, hogy szklerózisom van. :(

29/N



2023. okt. 31. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de egy egyszerű "ha nem figyelek rá, elő sem jön" típusú zsibbadás mögé ne rögtön ezt lásd be.
2023. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor is nagyon félek… megyek majd dokihoz, de addig is aggódom
2023. okt. 31. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy néha van bizsergés. Egy sm-es bizsergés órákig, napokig, hetekig szokott tartani. Mi az, hogy néha rossz a szemed? Ha shub, akkor nem csak néha "rossz" szerintem. De persze lehet sm, de bizsergés szorongástól, stressztől is lehet.
2023. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Néha-néha előjön pillanatokra a bizsergés. Mozdulatokra, de aztán elmúlik. Főleg a balkezemben érzem, máshol nem.

Pozíciótól függ.

Olykor voltak ilyen úszófoltok a szemem előtt, félóráig szokott tartani és aztán elmúlik.

De ez tényleg nagyon ritkán jön elő. Voltam szemészeten, ott rendben volt a dolog.

Ha a nyakamat úgy mozdítom, akkor szédülök, ezzel voltam 4 éve MRI-n, akkor negatív lett…

Nem tudom milyen az SM, de most félek nagyon

2023. okt. 31. 23:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagyis volt hogy máshol is éreztem a bizsergést de leginkább a bal kezem…
2023. okt. 31. 23:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Üvegtesti homály. Nem hinném, hogy a bizsergésed SM tünet. Az SM bizsergés nem pozíciótól függ.
2023. nov. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,szülés után nagyon gyakori a zsibbadás,bizsergés.Én 8 hónapja szültem a 2.fiamat,nekem is néha bizsereg a talpam és időnként kiráz a hideg.Ezek mind nagyon gyakori panaszok a szülést követő 1 évben.A vitaminok is ürülhetnek,amiket terhesség alatt szedtél.Valamint az SM tünet(roham) nem néha jön elő.Úgy tudom minimum 24 óráig tart egy ilyen roham,de inkább hetekig,hónapokig és egyfolytában.Nyugi🙂(Amúgy én is ilyen vagyok,beképzelek dolgokat)A stressz is előhozhatja és simán lehet,hogy csak "beképzeled".Jó egészséget kívánok,leld örömödet a kisbabádban.
febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!