Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggel sötét vér volt a wc...

Reggel sötét vér volt a wc papíron, aggódjak?

Figyelt kérdés

Még sosem történt velem ilyen. Reggel, mikor elmentem mosdóba sötét vörös folt volt a wc papíron, véres volt. 2-3 törlés után eltűnt, de nagyon megijdetem. Olyan színe volt, mint a menstruációs vérnek, de ez biztosan nem az volt.

Sosem volt velem ilyen korábban és rettegek.

A bugyimon nincs vérfolt, ha törlöm ott sem látok már semmit, de eléggé félek.

Alapvetően vannak emésztőtendszeri problémáim. Refluxom van, gyakran puffadok, érzékenyebb a gyomrom. De ilyen még sosem történt velem.

Nyilván megvárom, hogy reggel mi lesz, de szerintetek aggódjak? Mit gondoltok?



2023. nov. 2. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás, mert ha ez többször ismétlődik, igenis érdemes orvoshoz elnézni, mert más is lehet...Saját tapasztalat...
2023. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy jövök egy kis helyzetjelentéssel.


Ma reggel már nem ismétlődött meg a dolog hálistennek. Tetmészetesen figyelni fogok rá továbbra is, de valamennyire megnyugodtam. Köszönöm nektek a válaszokat:)

2023. nov. 3. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!