Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valamiféle bélgyulladás...

Ez valamiféle bélgyulladás lehet esetleg?

Figyelt kérdés
Szeptember óta nehezen tudtam vécézni. Múlt héten kezdtem el sok vizet inni meg zöldségeket enni. 2 napig király volt minden és még a vécézés is könyebb lett. Múlt hét körülbelül péntek óta enyhe fájdalmat érzék a hasamnál azon a részen ahol a köldököm van de onnan balra de néha középen és jobb oldalon is szoktam ez érezni. Olyan érzés mintha egy ilyen szorító érzés, valamikor meg olyan mintha fel lenne puffadva azon a részen valamikor meg csak szimplán fáj. Mióta ezeket a fájdalmakat érzem a székletem a fosás meg a normális között van egybe van de elég könnyen kijön. Véres székletem nem volt meg ilyen nyálkás se volt még. Az a fura ha érzem ezt a fájdalmat pl amikor fekszek akkor ha máshogy fekszek akkor már szinte nem is érzem vagy sokkal enyhébben. Nem biztos hogy köze van ehez de az utóbbi napokban meg enyhe fájdalmat a a jobb mellkasomon is érzek. Szerintetek a kettőnek köze lehet egymáshoz illetve szerintetek mi bajom lehet és esetleg tud e rá valaki gyógymódot?

2023. nov. 3. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
A megoldás: orvos.
2023. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ugyanez minden tunet passzol. Normix kuraval probalkozom hatha segit.
2023. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azóta kiderült mi a bajod,ill a 2-esnek is?
nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Orvosnál nem voltam még mert múlt héten már nem volt semmi bajom. Ezen a héten is igazából szinte semmi bajom néha érzek egy enyhe talán szúró jellegű fájdalmat de az is csak pár másodpercig van.
nov. 22. 14:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak valami vírus vagy a stressz miatt lehet nemtudom
nov. 22. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!