Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek alapján mi lehet a...

Ezek alapján mi lehet a gond?(pajzsmirigy, IR, egyéb?)

Figyelt kérdés

A tüneteim: fáradékonyság, hajlam mindenféle gyulladásra/gyulladásos bőrbetegségre (pattanásosság, ekcéma, extrem szörtüszőgyulladások, hüvelygyulladás)

Fokozott szőrösödés főleg combon fenéken köldök alatt mellbimbó körül és állon.


Több orvosnál is jártam már és 3an minimális pajzsmirigy alulműködést és ir-t állapítottak meg de sajnos az orvosok közül volt aki túl kezelt illetve aki jó lett volna ott kellett hagynom költözés miatt. Most ismét kerestem egy orvost viszont ő első alkalommal elmondta hohy szerinte csak férfiasabb tipus vagyok mert annyira nem durvák a tünetek illetve vékony vagyok.. kicsit tartok tőle hogy nem fog segíteni. Kért azért vérvételt hogy "adatokkal is alátámasszuk hogy egészséges vagyok" amit részben értek de azért a kellemetlen tünetekkel valamit akarok kezdeni. Az eredményeim között egyhe eltérések vannak és kíváncsi vagyok hogy aki jártasabb mit gondol érdemes e tovább kutakodnom ha esetleg tényleg annyit mond az orvosom hogy határeset és különösebben nem érdemel figyelmet?


Értékeim:


Glükóz 0p:3.3

Glükóz 120p:4.9

(60perceset nem kért de félidőnél nagyon émejegtem reszkettem.)


Inzulin 0p:5.9

Inzulin 120p.:54.8

Tesztoszteron:3.18


Jelölt eltérés van még a monocyta értéknél: 7.30


Illetve

TSH: 4.70

Ft4:10.8

aTPO<10



az eredményeim összevetve a 2 éves eredményekkel talán jobbak viszont a fáradékonyság gyulladásra való hajlam súlyosbodott.


Természetesen tudom hogy az orvos fogja tudni pontosan csak kiváncsi vagyok mások tapasztalataira.



nov. 9. 16:02
 1/4 Senior Séf ***** válasza:
51%
A mellékvese kifáradása. És nem, nem az orvos fogja megmondani, mert ez az akadémikus orvosi protokollban nem szerepel.
nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor kihez fordulhatok?
nov. 10. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a gyk-hoz!...
nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem milyen jellegű szakemberhez :) gondoltam leírom ha nem tudsz szöveget értelmezni
nov. 14. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!