Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulladás után hólyagok?

Mandulagyulladás után hólyagok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. elég furcsa dolgot tapsztaltam. 1, majdnem másfél hónapja volt durva hólyagos -gennyes mandulagyulladásom,amiből nagyon nehezen jöttem ki, DE ma egészen véletlen észrevettem, hogy még mindig van pár hólyag.. és nem tűnik úgy mintha minden rendben lenne, ugyanúgy néz ki mint akkor.

Ez mitől lehet? Gyógyszert vettünk a patikában ajánlásra, de Orvosnál nem voltam. Nyelési nehézségek 4 éve kb, mintha a torkomban lenne valami de akkor csak covid tesztet csináltak.. utána kértem egy másik orvostól nyaki uh.ra beualót de pont költöztünk


Ha esetleg téma lenne a műtés arra sajnos nincs pénzünk mert iszonyat drága



nov. 13. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon könnyen lehet a mandulagyulladas a mononukleózis (EBV—Epstein-Barr-vírus) tünete, amire ugyebár az antibiotikum nem hat, sőt, ronthat rajta. Ez sajnos több hétig is elhúzódhat, spec. terápiája nincs, csak tüneti. Viszont utána/közben érdemes vérképet nézni, mert a felszaporodott nyiroksejtek megerősítik a diagnózist egyrészt, másrészt meg figyelni kell, nehogy valami szövődmény kialakuljon.
nov. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Lakcím bejelentés után ez lesz az első dolgom.
nov. 14. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!