Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatos hasi fájdalmaim...

Folyamatos hasi fájdalmaim vannak, amik már minden naposak. 3-4 éve voltam gyomortükrözésen, illetve 2 éve vastagbéltükrözésen, végbél fájdalmaim is vannak, amik elég fájdalmasak, mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Még külön azt is megakartam kérdezni, hogy milyen az amikor vér van a székletbe és még látható is, ezt valahogy sosem tudtam elképzelni.

Viszont székelésnél folyamatosan feltűnik egy furcsaság, vagy fene tudja, lehet normális, de mikor ugye wc-zek, akkor nem látok semmit a székleten, kicsit málós, rossz a wc-nk, van hogy lehúzom a wc-t, sietek, nem várom meg, hogy lement e, és mikor vissza megyek idővel, akkor egy része a székletemnek a víz felszínén lebeg, ezeknek a 80%-a elszíneződik, barnás lesz. Tudom gusztustalan, de volt hogy már kiemeltem emiatt nem egyet, és igazából kicsit sötétebb az árnyalatuk ezeknek, meg megkeményedik.


2 éve teljes vastagbél szűrésen voltam, és nem mondták, hogy rákos lennék. Max a gyomortükrözés lehetne még problémás, hogy 3-4 éve volt már, de a doktornőm mindig azzal jön, hogy nem kell oda évente vissza járni.


Szerintetek vér a van a székletemben?


nov. 19. 18:38
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges, hogy az vér
Nem hiszem, hogy véres lenne
1 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a végbélből származik a vér, az a külsején van és piros vagy bordó (legalábbis nem barna vagy fekete).

Mennyiben étkezik egészségesen? Lehet, hogy a bél mikrobiomja (baktériumkészlete) nem egészséges. Ezekre vonatkozó kutatások az elmúlt 10-15 évben keletkeztek. Nézzen utána a youbtube-on a mikrobiomról szóló előadásoknak, hátha valamelyikben tud kapaszkodót találni a problémájára.

nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szurokszéklet olyan,mint a kenőcs. Éjfekete,fényes, nagyon rossz szaga van, és krémszerű. Ha ezzel talalkozik bárki,ott nagyon erős vérzés van,a fekete szín miatt emésztett,tehát vagy gyomri,vagy bélrendszeri.

Lehet úgyis alvadt és emésztett vér,hogy nem látni, csak laborteszten derül ki. A nemnegatív tesztek után kell menni, és képalkotó vizsgálat szükséges. A vékonybélből szinte sose származik vér. Igenritka.

Ha a vér piros, úgy az alsó traktusból származik, a végbélből,itt már nincs emésztés, ezért élénkpiros.

nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!