Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mit jelent? Nyak ko...

Ez mit jelent? Nyak ko oldalán norm méretű b.o min érzékeny nyirokcsomó tapintható,supraclavicularis, axillaris,inguinalus területen apró norm nagy mibilis nyirokcsomók tapinthatóak,kóros megnagyobbodott nem tapintható,garat enyhén piros,zöldes sűrű

Figyelt kérdés

..hátsó garatfali folyás.

UH: Máj kissé nagyobbnak tűnik.


nov. 20. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom valami gyulladás. Axillaris az a hónaljban van, az inguinalis a lágyékban. Szerintem ezek jóindulatúak.
nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Angolul tanultam anatomiat, ezert a magyar roviditesekkel nem vagyok tisztaban.


"Nyak ko oldalán norm méretű b.o min érzékeny nyirokcsomó tapintható"


Nyak ket oldalan normalis meretu, bal oldali viszont minimalis erzekenyseggel tapinthato"


"supraclavicularis, axillaris,inguinalus területen apró norm nagy mibilis nyirokcsomók"


Felsomellkas, honalj, agyek teruleteken, mobilis (szerintem elirta, 'i' es 'o' egymas mellet van, ilyen szo nincs hogy mibilis de nem vagyok ful orr gegesz szinten vagy hasonlo, gyogyszeresz vagyok) rugalmas/mozgekony nyirokcsomok tapinthatoak.


A tobbit erted.


Ha csak ennyi, akkor egyelore kb. semmit nem tud, csak nehany esetet kizart.

nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vajon a nyakon lévő is mobilis? Az ebből nem derül ki?
nov. 20. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt írja, hogy normális és minimálisan érzékeny. Ez jó, nyílván mobilis is, csak az nem tartották fontosnak.
nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
nov. 20. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!