Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gégerák nyelőcsőrák lehet?

Gégerák nyelőcsőrák lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok gombóc érzés van a torkomban kb 2 hete. Elég szresszes az életem és hipohonder is vagyok. Amikor ez a torok dolog kezdődött pont reggel egy nyelőcső rákos fiatal srácot olvastam és onnantól kezdve érzem hol erősebben hol gyengébben. Sejtem a válaszokat de mégis megkérdeném hogy szerintetek lehet ez rák?evésnél ivásnál jobb és mintha nemis érezném, csak ha nyelem a nyálam ami most persze sokkal gyakrabban teszem mer figyelek rá. Más tünetem nincs.

nov. 22. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
-.-
nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Terhes lehetsz.
nov. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, annak idején nekem is akkor jött ez a gombócérzés, mikor féltem a szájüregi ráktól és olvastam valamit ezzel kapcsolatban.

Nyilvàn minden esetben ki kell zárni a szervi problémát, de elég valószínű, hogy nálad a szorongás okozza.

nov. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is terhes vagy.
nov. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel az olvasás előtt nem volt tüneted, így semmi bajod.
nov. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem prosztatarák.
nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak műkedvelő hipochonder vagyok, nem hardcore.

Van egy bulvár lap. Naponta nézem a weboldalukat.

Voltam már hererákos, bőrrákos, prosztatarákos, emlőrákos, petefészekrákos, rákos-patak meg minden. Náluk ez valami idiótaság, hogy minden napra kell valamit huhogniuk.

Gombócérzés sok dologtól lehet, de csak kevés végzetes. Légúti fertőzés, stressz, reflux, pajzsmirigybetegség. A rák tüneti között nem szerepel a gombócérzés.

nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el fül-orr-gégészetre, ott kiderül, hogy rákos vagy-e.
dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!