Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Laborleleten magas a süllyedés...

Laborleleten magas a süllyedés: 43!!! (Tartomány: 3-21) ez nagy baj?

Figyelt kérdés
nov. 22. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A semmitől a nem túl nagy gyulladásig terjedő skálán bármi lehet. Nem túl specifikus vizsgálat. Kérdés mi volt a panaszod, és milyen a többi eredményed.
nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Baj igen, de nem vészes, viszont tudni kellene a többi értéket.
nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Daganatot jelezhet úgy, hogy ezen kívül eltérés:

Limfocita % 22,6 (25-40)

Monocita % 8,1 (2-8)

Eozinofil granulocita % 0,3 (1-4)

Eozinofil granulocita # 0,02 (0,05-0,45)

Karbamid 1,2 (2,8-7,2)

nov. 22. 22:41
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
70%
Köszi, hogy leírtad, de úgy értem, hogy az értékelő orvosnak kell tudnia ezeket, nem nagy eltérések, de furák az eredmények, én ezt nem tudom értelmezni így.
nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy megnézted.

Mi a fura benne? Csak érdekel..

nov. 22. 22:49
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Eozinofil és a karbamid is alacsony, mintha lenne valami immunhiányos állapot, esetleg autoimmun betegség, nem tudom, ehhez tudni kellene a panaszokat, tüneteket, milyen krónikus betegségek vannak, milyen gyógyszereket szedsz/szedtél, stb.
nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Hipochondria, pszichiáter. Meg valami lájtos gyulladás. Teljesen biztos, hogy kezeletlen szorongó vagy! Ugye nem gondolod komolyan, hogy ha 8 a határ, akkor a 8,1 halálos?
nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!