Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amiatt fordulok hozzátok,hogy jelenleg iskola kezdés stb miatt nagyon sokan betegek (most gondolok itt a hányás,hasmenéses vírusra) és tegnap nagyon rosszul voltam..szédültem,egésznap aludtam,gyomrom fájt valamint egész éjjel nyitott ablakkal kellett aludnom mert annyira hányingerem volt. Éjjel hálistennek elmúlt (gondolom a deadalontól és nospától) viszont most reggelre is gyötör a hányinger stb…

Lehetséges,hogy elkaptam a vírust csak rajtam kisebb formában jön ki?

Vagy erősebb az immunrendszerem a sok vitamintól ezért csak ilyen tüneteim vannak!!?

Előre köszönöm mindenkinek a választ!

18L


nov. 24. 08:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamint az ételt kívanom csak gyengének érzem magam valamint a fejem nagyon fáj és nem veszi ki a gyógyszer
nov. 24. 09:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetséges,hogy elkaptam a vírust csak rajtam kisebb formában jön ki?

Vagy erősebb az immunrendszerem a sok vitamintól ezért csak ilyen tüneteim vannak!!?"


Vagy csak a hányáscsillapítók elnyomták a tüneteket. Én pont ezért nem szoktam bevenni. Hogy pontosan lássam, mikor ér véget magától a hányásom, mikortól lehet (nagyon óvatosan) ismét valamit ennem.


Ha viszont vírus van benned, akkor nem kellett volna iskolába menned, mert a többieket is megfertőzöd. Beteg vagy, jelezd az iskoládnak és menj el orvoshoz. Én ezt tanácsoltam volna.

nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itthon is vagyok,nyilvan nem mentem iskolaba.
nov. 24. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy iskolakezdés egyrészt szeptemberben, másrészt meg 3 hete volt.
nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!